plastika

Štíhly pás a ploché brucho môžete mať aj v zrelom veku

Dámy v zrelom veku môžu byť nešťastné zo svojho zovňajšku, ktorý sa už neudržuje tak jednoducho ako zamlada. Samozrejme problém s ovisnutým bruškom alebo nevýrazným pásom môžu mať aj mladé ženy napríklad po pôrode. V každom prípade sa nejedná o neriešiteľnú záležitosť. Skúste plastiku brucha s liposukciou.

Bude sa vám žiť ľahšie


Pokiaľ vás trápi vaše nepekné bruško s ovisnutou kožou, môžete podstúpiť lipoabdominoplastiku, čo je plastika brucha s liposukciou. Tento zákrok sa používa v prípade, kedy je nutné vypnúť kožu, odstrániť prebytočnú kožu a redukovať podkožné tkanivo.

V niektorých prípadoch je takisto nutné upraviť brušné svaly. Teda konkrétne prišiť ich k sebe. Tento problém je potrebné riešiť hlavne u žien po pôrodoch. Lipoabdominoplastika je ideálna pre riešenie nepekne vyzerajúcej hornej časti brucha, bokov, podbrušia a pásu. Pri zákroku sa prevedie vodorovný rez v spodnej časti brucha, takže jazva sa skryje pod spodné prádlo.

Nemusíte sa teda báť, že by ste na seba nemohli vziať napríklad dvojdielne plavky. Výsledný efekt je trvalý alebo dlhodobý. Záleží na životnom štýle a samozrejme nemôžeme nedá sa zamedziť prejavom starnutia, ktoré sa u každého z nás prejavujú v rôznom rozsahu.

Odstráňte tuk bez bolesti

Pokiaľ potrebujete len odstrániť nahromadené tukové bunky, môžete zvoliť liposukciu. Ak sa bojíte bolesti, vyberte si jednu z bezbolestných metód. Medzi ne patrí liposukcia SlimLipo, kavitácia alebo kryolipolýza.

SlimLipo je veľmi vhodná na odstránenie tukových buniek v miestach, kde je málo elastická koža. Pri tejto metóde sa totiž ošetrená oblasť efektívne stiahne, vypne a navráti sa jej elasticita.

Liposukcia sa však dá vykonať aj ďalšími metódami, ktoré sú kavitácia a kryolipolýza. Prvá zmienená metóda sa vykonáva pomocou ultrazvuku. Druhá prostredníctvom zmrazenia buniek, ktoré postupne odumrú.

Všetky tieto zákroky zaručujú veľmi pekné a viditeľné výsledky, ktoré sú trvalé. Moderné liposukcie sú časovo nenáročné, bez bolesti, anestézie a ani nie je potrebná žiadna rekonvalescencia.Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok