plastika

Liposukcia a plastika ako cesta ku kráse

Mnoho žien túži po krásnej a zvodnej postave. Žiaľ bohu ju mnohokrát nemajú. Pritom každá žena si zaslúži byť zvodnou a neodolateľnou. A nezáleží na veku či spoločenskom postavení. Pokiaľ ste s niečím na vašom tele nespokojná, zmeňte to. Je to veľmi jednoduché. Buďte krásna sama o sebe a dodajte si zdravé sebavedomie.

Štíhla postava v okamžiku


Muži preferujú štíhlu a pevnú postavu. Nech to znie ako klišé, je to holý fakt. Každý muž by po svojom boku chcel mať štíhlu a pevnú partnerku, na ktorú by mohol byť hrdý. Bohužiaľ štíhla postava sa sama nevykúzli a čas na cvičenie nemáme.

Diéty sú neúčinné a veľmi otravné a zázračné tabletky vám môžu len uškodiť, než by pomohli. Ako teda docieliť krásnej postavy, keď je času málo. Pomôže vám liposukcia. Pokiaľ zle znášate bolesť alebo narkózu, nemusíte sa báť. Dnes si môžete vybrať aj liposukciu, ktorá nebolí a navyše sa v narkóze nevykonáva.

Majte bruško ako za mlada


Uvoľnená koža na bruchu a nepekné tukové vankúše trápia po pôrode väčšinu žien. Tie sa potom za svoje bruško hanbia a tak ho schovávajú a vyhýbajú sa kúpaliskám. Lenže prečo by ste sa mali schovávať.

Lipoabdominoplastika vyrieši váš problém raz navždy. Vďaka tomuto zákroku budete mať zase pevné a krásne bruško, na ktoré môžete byť hrdá.

Už žiadne schovávanie sa do nepekných jednodielnych plaviek. Tento zákrok v sebe kombinuje abdominoplastiku a liposukciu. Takže okrem toho, že sa zbavíte ovisnutej kože na brušku, dôjde aj k zoštíhleniu.

Po pôrode späť do bikín


Niektorým štíhlym ženám sa stáva, že sa im behom tehotenstva rozostúpi brušná stena a ostanem im na brušku ovisnutá koža. Práve pre tieto ženy je tu abdominoplastika.

Pri tomto zákroku sa brušná stena spevní a odstráni sa nepekná ovisnutá koža, ktorá býva ešte zničená striami. Vďaka tomu sa nemusíte vzdávať svojich krásnych plaviek, ale naopak si ich naplno užívať.Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok